SieviSCANNER

Screen Shot 2019-03-21 at 12.43.57.png

Mis on SieviSCANNER?

SieviSCANNER on suunatud terviklikule jalgade heaolule. Seade analüüsib jalgade anatoomiat ja isikupära. Mõõdab sobivust ja mugavust.  SieviSCANNER leiab iga sammu jaoks õige ja sobiva kasutusotstarbega jalanõud.  Seade soovitab ka jalga vormivaid ja isikupäraseid Sievi Comfort eritaldasid. Nii luuakse jalgadele kasutuskogemus, milles on ühendatud domineeriv mugavus ja jala isikupära rõhutav sobivus.

Kuidas SieviSCANNER töötab?

SieviSCANNER kasutab uusimat laseri abil toimivat masintuvastustehnoloogiat jalgade suuruse ja kuju mõõtmiseks. Seadet saab väga lihtsalt, selgelt ja kiirelt kasutada. See mõõdab üheaegselt mõlemad jalad ja lõpptulemusena esitab jalgade pikkuse, laiuse ja suuruse ning pöiavõlvi kõrguse. Mõõtmise tulemusel annab SieviSCANNER jalatsi õige suuruse, jalalaba laiuse ja sisetalla tüübi soovitused. Õigete jalatsite ja ka anatoomiliselt sobivate ning jalga toetavate sisetaldade valik on sellisel viisil mugav ja lihtne.

SieviSCANNERi leiad Tallinna Tööriistamarketist

Kui sinu tellimus ületab 10 saapapaari, siis tuleme vajadusel ise skänneriga vabalt valitud kohta mõõte võtma.

28. märtsil kell 10:00–14:00 on Tallinna Tööriistamarketis võimalik küsida otse Sievi tehase esindajalt ka kõige spetsiifilisemaid küsimusi.

Sievi tehase esindaja külastab skänneriga ka Tartut 4. aprillil kell 10:00–14:00

Screen Shot 2019-03-21 at 13.06.33.jpg