Soojuskiirgurahi 29 kw

Tootekood: WHO-250F

2 988,00€

ilma KM-ta 2 490,00€

Selle toote transport e-poest ostes on tasuta!

Kuumakse: 82,97€
Periood 48 kuud
Vaata lähemalt
Laos Tarneaeg on 1-3 tööpäeva

• 29 kW / küttesuutlikkus 280 m2
• kütusekulu päevas vaid 6-8L, elektrienergiakulu 40 W
• Soojus kandub sinna kuhu ahju suunatakse. 
Ruumis olevad esemed, seinad, põrand soojendevad kiiresti. 
• Ei tekita suitsu ega lõhna, põlemisprotsessi kõrgel
tempratuuril tagatakse saastevabad jääkgaasid, mis on ohutud ja võimalik samuti kasutada soojusenergiana. 
Torustiku sisemuses on keraamilised katalüsaatroid.
Puhta põlemisprotsessi tagad hapniku juurepääsuga.  
• Madalad ülalpidamiskulud, elektrienergia tarve vaid 40W,
eriti madal müratase kõigest 40dB, ahjud on ratastel,
liigutatavad ja kergesti kasutusele võtta, puutetundlik display
ja kaugjuhtimispult.
• Ahjud on ohutud, testitud ja turvalised. Varustatud mitmete
andurite, sh ümbermineku andur, peakaitse. Ahju on võimalik
kasutada Timer 24 tundi- või automaatsel termostaat režiimil.
 

Uudne küttelahendus majapidamisse!
 

Külmemate ilmade saabudes kerkib ikka ja jälle vajadus lisa soojuse saamiseks kodumajapidamisse kõrvalhoonete-, garaaži-, ehitusjärgus elamu soojendamiseks. Vajadus võib olla ka suuremate pindade, nagu toomishoone, lao või ka tehnika remondi-hoiustamishallidesse.
Weltem diislitoitel infrapuna soojuskiirgur ahjud on saastevabad ja lõhnatud ning äärmiselt vaiksed, kõigest 40dB. Need on väga madala ülalpidamiskuluga, ökonoomsed ahjud, mis tarbivad kütust 3-4L/päevas ja elektrienergiat vaid 40W kuni 60W. Kütuseks võib kasutada tavalist diislit, talvisel ajal aga kindlasti talvediislit. Soovitame ka julgelt Neste biodiislit või Pro diislit.
 

Kuidas levib ahjust eralduv soojus? 

 

Soojus kandub ruumi ahju küttekoldest soojuse kiirgumisel / õhkumisel, mis kandub materjalidele ja materjalid või esemed ruumis soojenevad ning annavad peagi soojusenergiat ruumi tagasi. Infrapunasoojus kandub ühtlaselt kõikidesse suundadesse ja tundub meeldiv ka ahju kõrval seistes. Samas kandub soojus ka suurtes ruumides laiali palju ühtlasemalt, kui ventilaatorpuhuritega, mis tekitavad liigset õhuringlust, mis omakorda põhjustab olmetolmu õhku paiskumist.
Tavalised soojapuhurid on väga energinõudlikud, eriti elektripuhurid. Õhu soojendamine on palju kulukam ja aeganõudvam, kui soojuskiirgur-ahju kasutegur. Tõsi, meie kõige suurema mudeli Weltem WHO-250F mudelil on ahju ülaosas paremaks soojuse eraldumiseks piklik ventilaatorrull ja selle funktsioon on märksa erinev kui tavapärasel puhuril. Seadmel on pumbaga kütusepõleti, mis paneb kuuma gaasi ringlema keraamilise kattega torudes, andes välja infrapunasoojuse. Kolmekordne põletusprotsess tagab täielikult puhtad jääkgaasid, ahi ei vaja suitsutoru, seega kasutatakse kogu põlemistulemus soojendamiseks. Loe rohkem SIIT.
Kõige popularsemad mudelid eratarbimisse, näiteks 36-88m2 pindade soojendamiseks on Weltem WHO-095(12,8 KW) või Weltem WHO-070(8,1KW)
Kõige võimsam ahi 29KW WHO-250F suudab kütta 280m2 sõltuvalt hoone soojapidavusest. Tegelikult on see ahi võimekamgi ja seda mudelit kasutatakse ka palju suuremates hoonetes. Pole mingit vajadust eraldi suitsutoru või ventilatsioonitrassi järgi. Mugav liigutada ühest kohast teise.

 

 

Kui köetavaks pinnaks on näiteks normaalselt soojustatud 250 m2 ruum, välistemperatuur on +0 °C ja soovitud sisetemperatuur on +10 °C, ja me kasutame kütmiseks Weltem WHO-205 24KW soojuskiirgur ahju tarbib ahi kõigest 4-5 liitrit kütust päevas. Peame siinkohal silmas tavapärast tööpäeva pikkust. Täpne kütusekulu sõltub mitmest tegurist. Ruumide soojapidavusest, samuti kas ahi töötab termometer režiimis või non-stopp režiimis ehk Timer(ajasti) režiimis. Kui ahi on näiteks termostaat režiimis soovitud+10°C saavutanud, siis ahju kütmistsükkel peatub. Kui temeperatuur langeb ruumis 2°C võrra, käivitub ahi taas automatselt ja alustab kütmist. Soovitud temepratuuri on võimalus määrata vahemikust +0 °C kuni +40 °C-ni. Ja nagu eespool juttu oli, on seadet võimalik kasutada ka taimeri abil, millel saab seadistad nö nonstopp töörešiimi temperatuurist olenemata.

 

Kui diiselkütus on põletatud lõpuni, ei jäta ta lõhna või kahjulikke jääkaineid. Ahi vajab puhtaks põlemisprotsessiks hapniku, mida on suuremates hoonetes piisavalt. Väiksemates ruumides saab ka ruumide tuulutamisega või ventilatsioonisüsteemist saadava värske õhuga tagada. Ruumi viivatest ustest käimine tuleb hapniku saamiseks ruumi ainult kasuks. Ahju eeliseks on ka teisaldamise võimalus. Ahju on väga kerge kasutusse võtta, sest ei vaja püsivat paigaldust, nagu näiteks statsionaarselt paigaldatavad õhksoojuspumbad vajavad. Ahjudel on vastupidavad rattad, mis teevad ahju liigutamise kuhu iganes, väga lihtsaks. Ahjusid saab käivitada ka sõiduki sigaretisüütajast. Vajalik on vähemalt 150W inverteri olemasolu. Või kohtades kus elektrivoolu võimsus on piiratud ja üldsusele rohkem tuttavaid elektrilisi soojapuhureid kasutada ei saaks. Puhur ei ole ka nii efektiivne kui soojakiirgurahi, puhur soojendab õhku ja selleks kulub palju energiat. Näiteks annab nii madala elektrienergia tarve võimaluse kasutada seda ahki suvilaautoga matkamisel kaasa võetavana. Saate metsaall istuda jahedamal suveõhtul õues suunates ahju enda seltskonna poole.

 

See soojuskiirgur ahi on uudne küttelahendus ja ideaalne abi küttekehaks kodugraaži, suvilasse, tööstushoonetesse, garaažidesse, töökodadesse, katusealustesse, Catering teenust pakkuvatele firmadele seadme edasi rentimiseks, tallidesse, maakodudesse, PVC peotelkidesse, PVC põllumajandustehnika hoiustamise hallidesse, terrassidele, avalikele üritustele, messihallidesse, kirikutesse, lautadesse, ehitusobjektidele näiteks betooni kiireks kuivatamiseks ja ajutist kiiresti kütmist vajavatele pindadele. Ahju on võimalik kasutada ka õues.

 

Kasuta Tööriistamarketi suurepärast võimalust võtta proovimiseks rendile soojuskiirgur ahi 95€/päev. Küsi lisateavet keskustest. Kui ahi vastab ootustele ja soovite seda oma majapidamisse või ettevõttesse, arvestame rendiraha ahju maksumusest maha. Te ei kaota rendiraha.

 

Tallinna Tööriistamarket - Pärnu mnt. 238, Järve Keskus 1
Tartu Tööriistamarket - Ringtee 78 1
Jõhvi Tööriistamarket - Narva mnt. 143A 1
Rakvere Tööriistamarket - Lõõtspilli 2, Vaala Keskus 0
Paide Tööriistamarket - Tööstuse 26 0